SKupinové kurzy

Týmová hra

Skupinové jazykové kurzy jsou určeny pro všechny, kteří nerozumí anglickým mluvčím v telefonu, překládají maily v překladači a nepřipadá jim vtipné, když je někdo osloví na ulici a očekává odpověď v angličtině. Pojďte zlepšit komunikační dovednosti na kurzy obchodní nebo obecné angličtiny, zvýšení sebevědomí je gratis!

Kurzy

Business English

Pro všechny, kteří využívají angličtinu v pracovním prostředí a mají zájem o rozšíření slovní zásoby, zlepšení plynulosti mluveného projevu, a dalších kompetencí. Obsahem kurzů pro všechny úrovně jsou výhradně témata z pracovního prostředí (soukromý sektor), takže se nestane, že vás v učebnici překvapí kapitola o cirkuse,

Obecná angličtina

Kurzy obecné angličtiny jsou určeny studentům na všech úrovních pokročilosti, kteří se chtějí začít učit, oprášit staré znalosti nebo vybrousit stávající. Náplní kurzu jsou témata každodenního života dle zaměření účastníků, gramatika a cvičení na rozšíření slovní zásoby a základních jazykových kompetencí. 

Individuální výuka

Týmy nejsou pro vás?

Pokud vás nebaví skupinové kurzy nebo se vám nehodí termíny a přesto máte zájem o výuku, řešením můžou být individuální lekce. 

Obsah pro privátní výuku připravuji vždy na míru, takže se nemusíte bát, že mě zaskočí business emaily proložené stavbou šapitó a lyžováním na Kaprunu. Cokoli vás baví a pomůže k dosažení vašich osobních cílů!

Příprava na pohovor a životopis

Jak dlouho budete čekat?

Pohovor v angličtině je noční můrou spousty lidí. A přitom nemusí být! Stačí se poctivě připravit a vědět, co se od vás čeká. 

Měli byste začít perfektně zpracovaným životopisem, který zaujme nejen designem, ale hlavně obsahem. Pokračovat můžete přes neodolatelný motivační dopis až k samotnému interview. Naučím vás, jak formulovat odpovědi na nejčastější otázky na pohovoru, vysvětlím, jaké jsou druhy otázek a co se od vás očekává a prozradím tipy, jak pohovorem úspěšně projít.

Základem setkání je vaše aktivita a váš projev, na který průběžně poskytuji zpětnou vazbu. Váš životopis ráda zreviduji a dám vám tipy na to, co byste měli změnit a jak pracovat s informacemi. 

Úspěch je nadosah, stačí napsat.

Objednat

"Petra je fantastická lektorka. Studuji s ní angličtinu více než rok. Je velmi trpělivá a má nároky, které posouvají studenty dopředu. Učení je rozmanité a dobře pochopitelné. Myslím, že dělám mnoho chyb, ale necítím se hloupě. Doporučuji online výuku s Petrou!!"

"Pokud hledáte nudné monotónní lekce angličtiny, nechoďte k Petře! Její lekce jsou vždy dobře připravené a zábavné. Díky ní mám větší sebevědomí, když mluvím anglicky. Je to jeden z nejlepších učitelů angličtiny, jakého jsem kdy měla. Měla jsem 1,5hod týdně a vždy jsem se těšila! Děkuji za Vaše lekce!

"Doporučuji výuku s Petrou. Začal jsem letos v dubnu a můj pokrok je opravdu vidět. Petra má osobní přístup a zábavné lekce, které doplňuje příklady ze života."

contact

napište mi

dejte vědět

Pokud máte zájem o individuální lekce, skupinové či firemní kurzy a nebo se jen chcete na něco zeptat, určitě napište, ráda se vám ozvu!

info@spetrou.cz

+420 776 535 556

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.